שירות לבתים פרטיים, לחברות ולמוסדות

דקל נותן שירות לחברות ומוסדות רבים בארץ וכן לוועדי בתים ובתים פרטיים.
מכלל לקוחותינו: חב' נחושתן , חב' גאודע ניהול ומידע מקרקעין ונכסים בע"מ, חב' מרמנת, חב' או אר אס כח אדם, חב' וולת'סטון החזקות בע"מ ועוד…
תיקון, פריצה והחלפה לכל סוגי הדלתות.

'הבית שלי- הוא המבצר שלי' – הביטוי הזה מזמן הפך להיות פתגם!

בבית שלי אני רוצה להיות בטוח, אני רוצה להיות בשקט, אני רוצה לדעת שאף אחד לא נכנס לשטח הפרטי שלי לא ביום ולא בלילה! והשומר הכי נאמן והכי ערני, ( בנוסף למזוזהJ  ) – זוהי דלת הכניסה. אך.. לפעמים גם השומר הזה 'שובר שמירה'

דקל כהן ,מנעולן מוסמך ע"י משטרת ישראל ,בעל וותק וניסיון מרשימים של כעשור בתחום, כבר מניע את האופנוע על מנת לבוא להחזיר לכם את הביטחון והשקט נפשי.

במהלך השנים הללו דקל כהן צבר הצלחות רבות ובנה שם ומוניטין חד-משמעי- מקצוען ללא פשרות ,אמין ונדיב. האמינות- היא אבן יסוד של דקל. 'הלקוח סומך עלי שאני אעניק לו את הדבר שהוא הכי רגיש ואינטימי-שינה שקטה ,לכן אני חייב להיות אמין וישר'-כך אומר ולפי זה פועל דקל.

דקל כהן מתמחה במגוון רחב של תיקוני מנעולים והחלפתם לכל סוגי דלתות של כל החברות: פלדלת, רב-בריח, רשפים, פלרון, מולטילוק ועוד…

הוספת מנעול עליון בדלת (מנעול כספת ע''פ דרישות חברות הביטוח)

הנתונים  בישראל מצביעים על כך שכל 20 דקות בממוצע נפרצת דירה.
מה תעשו כדי לא להיות חלק מהסטטיסטיקה?
למנעול כספת עליון היום יש מספר שמות: מנעול כספת, מנעול ג'ואל, מנעול עליון. 

מנעול עליון/כספת מהווה יתרון  במיגון דלת ביתנו כנגד פורצים.
זהו מנעול המותקן בחלקה העליון של הדלת וזהו אותו סוג מנעול המותקן  בכספות, ולכן הוא נקרא מנעול כספת. מנעול זה מומלץ ע"י משטרת ישראל וחברות הביטוח המבטיחות מיגון נוסף מפני פריצות.

מי שמעוניין להרים את רמת המיגון של הדלת שלו לרמה טובה יותר, יכול להוסיף מנעול כספת בדלת, שזהו רמת ההגנה המרבית היום לדלת פלדלת (מינימום 40 דקות לפריצת הדלת ועם המון רעש!!!).

שירותי פריצה והרכבה למנעול שבת (מכני)​

'להיות יהודי – זו זכות! לקיים מצוות – זה היא חובה שלנו בתור יהודים!
כולנו יודעים שאסור להפעיל חשמל בשבתות ואסור לטלטל דברים שלא קשורים לשבת. אי אפשר לצאת החוצה עם מפתחות. אז מה לעשות? להשאיר דלת פתוחה? בעייתי ומחריד…
להישאר בבית?  פתרון לא הכי מושלם

הפתרון הכי טוב – דקל כהן יתקין לכם מנעולי שבת מכניים לחלוטין במגוון מרשים של צורות וצבעים, על מנת שתגדירו להם את הקוד הייחודי שלכם ותוכלו לצאת מהבית בשבתות וחגים עם חיוך ושקט נפשי.

החלפת כל סוגי הצילינדרים והתקנתם ממיטב החברות – רב בריח, מולטילוק וכו'.

צילינדר הוא גוף שיושב בתוך המנעול וברגע שמסובבים את הצילינדר, גורמים למנעול להיפתח או להיסגר. ישנו מבחר של סוגי צילינדרים, מהפשוטים ביותר ועד לאיכותיים והמשוכללים. כמובן שהצילינדרים הפשוטים נותנים מענה לפתיחת וסגירת הדלת, אך אם זה הסוגר היחידי לסגירת הדלת אנחנו חשופים בפני פריצה שקטה וללא מאמץ רב. בעבר היה צורך לקדוח את הצילינדר, שזה מלווה ברעש ובזמן, אך היום יש לפורצים כלים שמוזמנים מחו"ל, המאפשרים לפתוח את הדלת הזו בצורה מהירה ושקטה, ללא כל נזק.

לעומת זאת, חברות הצילינדרים – רב בריח ומולטילוק משווקים צילינדרים משוכללים יותר; צילינדר עם כרטיס חכם-שמצד אחד אי אפשר לשכפל את המפתח ללא כרטיס ומצד שני, לא ניתן לפרוץ אותו בפריצה שקטה, אלא אך ורק ע"י קדיחת הצילינדר. בנוסף, מי שמעוניין להרים את רמת המיגון שלך הדלת שלו לרמה טובה יותר, כמובן יכול להוסיף מנעול כספת בדלת, שזהו רמת ההגנה המרבית היום לדלת פלדלת (מינימום 40 דקות לפתיחת הדלת ועם המון רעש!!!), ראה ערך הוספת מנעול עליון בדלת.

פריצת והחלפת כל סוגי המנעולים​

המנעול הוא הלב של הדלת. לא להתבלבל- זהו לא צילינדר!!
תפקיד המנעול להכניס את הבריחים אל תוך המשקוף, תוך כדי סיבוב של הצילינדר. לפעמים בעיה בסיבוב הצילינדר מצביעה דווקא על בעיה במנעול ולא בהכרח בצילינדר ומנעולן מקצועי יכול לאבחן את הבעיה ולפותרה במינימום הוצאות והחלפות מיותרות.

דקל כהן מתקין מנעולים מכל הסוגים החל מרב בריח, חוסם, רשפים, פלרון, עכביש ועוד, במחירים הוגנים.